Ana sayfa Haberler

Subaru yeni Impreza 2020'yi piyasaya sürecek

Sertifika
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
Müşteri yorumları
Astral, teşekkür için senin kaliteli ve iyi bir servis ile iş yapmak için devam edelim iş ve dostluk her zaman bir zevktir.

—— Sergio Gramer

Ben onlar bizim pazar için birçok yeni model ve çok iyi kalitede olması, üç yıl için ASTRAL ile çalıştım, Android Sistemi mükemmel!

—— Hakan Urgan

Astral her zaman yardım bana emir ile çok profesyonel ve yardımsever, seninle almaya devam.

—— Fabio Fernandes

Mükemmel ürünler, kullanıcılarımdan daha fazla olumlu geribildirim alıyorlar.

—— Kağan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Subaru yeni Impreza 2020'yi piyasaya sürecek

Subaru yeni Impreza 2020'yi piyasaya sürecek
Son zamanlarda, Subaru Japonya en yeni Impreza'nın fotoğraflarını yayınladı. Orta vadeli değiştirilmiş Impreza görünüşte değiştirilmiş ve bazı özellikler de yükseltilmiş, ancak iç tasarım ve güç iletim sistemi mevcut ile aynı kalıyor.

Mevcut modellerle karşılaştırıldığında, yeni arabanın ön yüzündeki değişiklikler açıktır. Öncelikle, J biçimli gündüz yanan lambalar daha görünür hale gelirken, ön farlar hafifçe değişir.

Hava giriş ızgarası da güncellendi ve siyah bayrak benzeri, basit ama şık bir hale geldi. Buna ek olarak, ızgara ızgarası önceki modellerden kesinlikle farklı, delici ve afiş benzeri hale gelir.

Dahası, yeni model ayrıca 16 ila 18 inç arasında değişen çeşitli yeni tarz jantlara ve iki renk seçeneğine sahip.

İç mekanlar açısından, yeni Impreza'da çok fazla değişiklik olmadı: mevcut modelle aynı çift ekran gösterge paneli tasarımı, deri ile sarılmış çok işlevli bir direksiyon simidi ve hafıza işlevli güç yarış koltukları ve kumaş ve deri ile eklenmiş kapak .

Bilgi-eğlence multimedya sistemi için, başlangıçta 8 inç dokunmatik ekran ile geliyor. 2009'dan beri Android Autoradio Infotainment Sisteminde bir OEM üreticisi olan Astral Electronics , yerini bir Android cihazla değiştirirken, 9.7 inç dokunmatik ekran sistemiyle son modelini sundu, Subaru Impreza 2018-2020 ve Subaru XV / Crosstrek için çalıştı. iyi.

Tesla tarzı Android Ekranı orijinal araç göstergesine tam olarak uyuyor, kurulumdan sonra videosu için https://youtu.be/sjTi2KKv9nE öğesini tıklayın.

Subaru ayrıca yeni Impreza için Görme Turu Yardım sistemini de sağlayacak. Sistem, çevresel koşulları aktif olarak bir dürbün stereo kamerayla kavrayan ve gerektiğinde aktif frenleme yapan ve yorulma sürüşünden kaynaklanan kaza olasılığını azaltan bir sürüş destek sistemidir. Buna ek olarak, Otomatik açma / kapama farları, ön görüş kamerası, bellek sürücü koltuğu vb. İle donatılmıştır.

Güç açısından, yeni Impreza, 85KW (115PS) ve 113kW (154PS) maksimum güce sahip olan ve sırasıyla CVT otomatik şanzımanına uyan, 1.6L / 2.0L iki yatay olarak itilmiş dört silindirli doğal emişli motorla donatılmış mevcut modelin güç aktarımını koruyor .

Pub Zaman : 2019-09-02 14:18:50 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)