Ana sayfa

Astral Electronics Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
Müşteri yorumları
Astral, teşekkür için senin kaliteli ve iyi bir servis ile iş yapmak için devam edelim iş ve dostluk her zaman bir zevktir.

—— Sergio Gramer

Ben onlar bizim pazar için birçok yeni model ve çok iyi kalitede olması, üç yıl için ASTRAL ile çalıştım, Android Sistemi mükemmel!

—— Hakan Urgan

Astral her zaman yardım bana emir ile çok profesyonel ve yardımsever, seninle almaya devam.

—— Fabio Fernandes

Mükemmel ürünler, kullanıcılarımdan daha fazla olumlu geribildirim alıyorlar.

—— Kağan

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd
1. Üretim Hattı
QC
2. Üretim Hattı

1. Üretim Hattı

Üretim satırı 1

QC

Tüm üretim dönemi için iki kalite kontrol prosedürü vardır. 1) QC muayenesi yaşlanma testinden önce, ünitelerin tümünün iyi monte edildiğinden ve yüksek / düşük sıcaklık testi, titreşim testi de dahil olmak üzere iyi çalıştığından emin olmak için. 2) Paketlemeden önce, iki QC ekibi, eller serbest bluetooth araması ve müzik akışı, GPS navigasyonu, dokunmatik performanslar, varsa düğmeler için kullanılabilirlik, USB yükleme, WiFi bağlantıları, aux girişi dahil, birimlerin tüm özelliklerini tek tek kontrol e

2. Üretim Hattı

Üretim hattı 2

Uzun süreli çalışma koşullarında her birimin performanslarını kontrol etmek için, tüm ürünler en az 8 saat boyunca test edilmiş% 100 yaşlanma testine tabi tutulacaktır.

Bitmiş ürünler için Astral Depo, teslimat için bekliyor.

1 2 3
Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd
Astral Libratory
Aging Test
Aging test

Astral Libratory

Astral Libratory

Aging Test

All products will be aging tested for at least 8 hours

Aging test

Goods on aging test

 • Üretim hattı
  2009 yılında kurulan ASTRAL, onlarca çalışanı olan küçük bir fabrikadan, iki iyi donanımlı modern üretim hattına sahip araç içi elektronik endüstrisinde lider bir üreticiye dönüşmüştür.

  Üst düzey üretim yönetimi sayesinde, günlük üretim 400 üniteden fazla, aylık üretim 10.000 birimden fazla ve iyi pazarlama durumuna bağlı olarak hala artıyor.

  Şu an bu kadar rekabet gücü yüksek pazarda hayatta kalmaya karar veren kuruluşumuzdan bu yana kalite yönetimi temel işimizdir. ASTRAL şu anda 10'dan fazla üyeli bir QC ekibine sahip ve hepsi işlerinde deneyimli ve başarılıyken, çoğu bu şirkette 3 yıldan uzun süredir QC üyesi olarak çalışıyor. Ayrıca, QC becerilerini geliştirmek için, QC borçlandı. Şimdiye kadar iyi performans gösteren düzenli iç kalite kontrol eğitimi için kendi teknolojisini zaten kurmuştum. Mükemmel kalite kontrolümüz sayesinde, ürün başarısızlık oranımız şimdiye kadar% 1'in altında iyi bir şekilde kontrol edildi ve kalite kontrol çalışmamızı daha iyi hale getirmek için hala daha etkili önlemler üzerinde çalışıyoruz.

 • OEM / ODM
  Astral, ürünlerimizde müşterimizin markasını memnuniyetle karşılar, cihaz üzerinde logo basma, özelleştirilmiş hediye kutusu yapma, özelleştirilmiş açılış ekranı yapmak için hizmet sunabiliriz, daha fazlası müşterilerimize en rekabetçi olmalarına yardımcı olacak özelleştirilmiş yazılım tedarik edebiliriz. Marketin içinde. Bazı özel modellerde, orijinal cihazla birlikte bize tedarik edebilir veya detaylarınızı bize bildirmiş olsanız bile kalıbı sizin için yapabiliriz. Yeni model sadece 20-30 gün sürer!

 • Ar-Ge
  OEM hizmetlerini sağlama yeteneğinin yanı sıra, Astral, Sistem Çözümü Geliştirme Mühendisleri (SSDE), Eleknik Mühendisliği Mühendisleri (EEE) ve Yapı Geliştirme Mühendisleri (SDE) dahil olmak üzere 10'dan fazla mühendisin Ar-Ge ekibi ile yeni teknoloji veya ürünler geliştirme yeteneğine sahiptir. ve hepsi profesyonel, tecrübeli ve şirkete sadık.

  Böylesine karmaşık ve değişken bir pazarda Astral, ortaklarına ve kullanıcılarına kaliteli ürünler, en son teknoloji ve güvenilir destekle teslimat değerleri için kendi çabalarını sarf ediyor.

  Tesla tarzı dikey dokunmatik ekranın araç içi eğlence sisteminin aktarılması ve yükseltilmesine öncülük etmesiyle Astral, 100'ün üzerinde dikey modelini, daha küçük dokunmatik ekranlı yaklaşık 500 normal modelle birlikte başarıyla pazara sundu.

  Uzun vadede yeni modeller geliştirmeye devam etmek için, modern test makineleri çok önemlidir. İşte bunlardan bazıları örneğin.

İletişim bilgileri
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)