Ana sayfa Haberler

KIA resmen tamamen yeni XCeed'ini açıkladı

Sertifika
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
Müşteri yorumları
Astral, teşekkür için senin kaliteli ve iyi bir servis ile iş yapmak için devam edelim iş ve dostluk her zaman bir zevktir.

—— Sergio Gramer

Ben onlar bizim pazar için birçok yeni model ve çok iyi kalitede olması, üç yıl için ASTRAL ile çalıştım, Android Sistemi mükemmel!

—— Hakan Urgan

Astral her zaman yardım bana emir ile çok profesyonel ve yardımsever, seninle almaya devam.

—— Fabio Fernandes

Mükemmel ürünler, kullanıcılarımdan daha fazla olumlu geribildirim alıyorlar.

—— Kağan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
KIA resmen tamamen yeni XCeed'ini açıkladı
KIA resmen tamamen yeni XCeed'ini açıkladı
2019 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda Kia'nın yeni kompakt arabası XCeed resmen açıklandı. Araba, şasi'yi kaldırmış ve mat plastik kaş süslemesini değiştirerek onu geçit aracına dönüştüren hatchback Ceed'in bir türevidir.

Görünüş açısından, Kia XCeed aile tarzı Tiger tarzı hava giriş ızgarası kullanmaktadır. Far tasarımı, ön yüzün genel olarak tanınmasını iyileştiren normal Ceed'e dayanan yenilikçidir. Hava giriş ızgarasının ve ön braketin şekli de ayarlanır ve daha yüksek bir yerden yükseklik sağlamak için ön tamponun altına gümüş bir koruyucu plaka eklenir.

Otomobilin yanından, yeni XCeed siyah surround'ı ve portbagajı benimseyerek geçit stilini daha belirgin hale getiriyor. Araba kuyruğunda da belirli bir değişiklik var. Stop lambalarının iç detayları normalden önemli ölçüde farklıdır ve daha net bir görüş sağlar. Ayrıca, KIA'nın resmi olarak gösterdiği "Quantum Yellow" adlı gövde renginin, bu yeni XCeed için özel olarak benzersiz bir renk olduğu söyleniyor.

XCeed'in içi Ceed'in genel düzenini koruyor, ancak aynı renk sarı süslemeli orta konsol ve koltukların çift sarı dikişi ve kapıların iç kısımları gibi tüm detaylar daha içindeydi ve iç mekanı daha parlak ve rahat hale getiriyor . Bu arada, bazı modellerde 12,3 inç tamamen dijital bilgi-eğlence sistemi bulunmaktadır.

Güç açısından Kia XCeed üç seçenek sunar: 1.0T, 1.4T ve 1.6T benzinli motorlar maksimum 122 hp, 142 hp ve 207 hp, sırasıyla 172 Nm ve 242 Nm pik torkları ile. 265 Nm. Buna ek olarak, yeni araba maksimum 117 beygir gücünde 1.6T dizel güç sağlayacak. Aktarma organı, 6 vitesli bir manuel şanzıman veya 7 vitesli bir çift kavramalı şanzımanla eşleşecek. Yakın gelecekte, KIA bu yeni araba modeli için hibrit versiyonunu da tanıtacak.

Pub Zaman : 2019-09-19 13:37:16 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)