Ana sayfa Haberler

Yeni Nissan Patrol Abu Dabi'de görücüye çıktı

Sertifika
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
iyi kalite Araç GPS Navigasyon Sistemi satış için
Müşteri yorumları
Astral, teşekkür için senin kaliteli ve iyi bir servis ile iş yapmak için devam edelim iş ve dostluk her zaman bir zevktir.

—— Sergio Gramer

Ben onlar bizim pazar için birçok yeni model ve çok iyi kalitede olması, üç yıl için ASTRAL ile çalıştım, Android Sistemi mükemmel!

—— Hakan Urgan

Astral her zaman yardım bana emir ile çok profesyonel ve yardımsever, seninle almaya devam.

—— Fabio Fernandes

Mükemmel ürünler, kullanıcılarımdan daha fazla olumlu geribildirim alıyorlar.

—— Kağan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Yeni Nissan Patrol Abu Dabi'de görücüye çıktı
Yeni Nissan Patrol Abu Dabi'de görücüye çıktı
Yeni Nissan Patrol, 25 Eylül 2019’da Abu Dabi’deki Ulusal Sergi Merkezinde resmen açıklandı.

Yeni otomobilin görünümü, daha moda olan mevcut modele kıyasla büyük ölçüde ayarlandı. Güvenilir kaynaklara göre, yeni otomobil bu eylül ayı sonunda Orta Doğu'daki müşterilere teslim edilecek.

Yeni arabanın ana hatları mevcut modelden daha açısaldır ve daha agresif hale getirmek için daha konturlu bir tasarım kullanır. Nissan ailesi tarzında bir V-Motion ön ızgarası, yüksek derecede tanınabilir C-şekilli far seti, C-şekilli LED gündüz yanan ışık ve alt tarafın her iki tarafında C-şekilli krom kaplama ile donatılmıştır ön tampon, genel görünümü daha tipik hale getirir.

Yeni arabanın arka lambaları, bütün bir aracın katmanlı ve çok kalın görünmesini sağlayan kalın bir krom kaplamaya bağlı farları yansıtıyor. Ek olarak, yeni araba daha iyi ve sert bir şekle sahip bir arka tamponu da değiştirdi.

İç mekanlar açısından, yeni otomobil, mevcut modeli baz alarak, farklı malzemelere sahip merkezi kontrol paneli de dahil olmak üzere, kalite anlayışını iyileştiren bir dizi iyileştirmeden geçti. Buna ek olarak, yeni otomobil, daha lüks bir his veren, elmas dikişli bir deri koltuk tasarımına sahiptir. Orta konsolun tasarımında, yeni araba iki LCD ekranla donatılmıştır; üst ekran eşleme bilgilerini gösterirken, diğeri multimedya eğlencesi için Apple CarPlay ve Android Auto ile desteklenir.

Andr oid Car Infotainment Multimedya sisteminin profesyonel bir fabrikada tedarikçisi olan ASTRAL, şu anda 12.1 inç dokunmatik panelli Tesla tarzı bir Android modeline sahiptir.

Bu birimin en özellikli özelliği, yerleşik iklim kontrol panosuna sahip olması ve 2010'dan 2015'e kadar dijital iklim kontrol sistemi olan veya olmayan Nissan Patrol'ü mükemmel şekilde desteklemesidir.

Bu ünite ayrıca, orijinal otomobilin iç kısmına uyacak şekilde Maun renk seçeneğine sahiptir ve tüm otomobilin içini daha entegre hale getirir ve klasik görünümü korur.

ASTRAL'in Ar-Ge mühendisleri gece ve gündüz bu yeni tanıtılan Nissan Patrol 2020 için yeni bir model geliştirmek için çok çalışıyor.

Astral Electronics Technology Co, Ltd Hakkında

2009 yılında kurulan ASTRAL , Android Autoradio Baş Ünitesi, Araba GPS Navigasyon Ünitesi, Araç Bilgi Eğlence Multimedya Sistemi, Kafalık Eğlence Monitörleri vb. Gibi araç elektroniği aksesuarlarında Çin merkezli bir OEM üreticisidir.

ASTRAL'ın kaliteli fabrika araç stereo sistemleri kurulduktan sonra, kullanıcılar araç stereo ve direksiyon kontrolleri de dahil olmak üzere sürüş sırasında müzik akışı ve navigasyon üzerinde tam kontrol sahibi olurlar. Sezgisel ve kullanıcı dostu ürünlerimiz, taşınabilir aygıtları (akıllı telefonlar, USB depolama, müzik çalarlar) ve araç içi Bluetooth'u OEM araç stereo sistemine entegre eder.

ASTRAL ile işbirliği yapmanın nedenleri:

1. Özel ürünler istek üzerine temin edilebilir.

2. Yüzlerce model ve düzenli olarak yeni modeller mevcuttur.

3. CE ve RoHs sertifikaları.

4. 10'dan fazla Ar-Ge mühendisleri, 100 işçi, 4 üretim hattı, gelişmiş ekipman ve teknoloji, sıkı QC muayene standardı.

5. Tüm ürünler fabrikamızda üretilir, bu yüzden emin kaliteli ve hızlı teslimat yapabiliriz.

6. Yerel teknik destek mevcut. Bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz ve herhangi bir bilginin gerekip gerekmediğini lütfen bize bildiriniz; size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve sürdürülebilir mobilite taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi için incarnavi.com adresini ziyaret edin . Ayrıca bizi Facebook , Instagram , Twitter ve LinkedIn üzerinden takip edebilir ve YouTube'da yayınlanan en yeni ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Sadece bizi izlemeye devam edin.

Pub Zaman : 2019-09-25 18:21:07 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)